Nasza Klasa

Nasza-Klasa.pl była, jeśli mnie pamięć nie myli, projektem wspieranym przez AIP, czyli Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Choć miała być, w założeniu, narzędziem dla kilku osób, serwisem zrzeszającym kilku znajomych ze szkoły, może kilka klas? szybko zdobyła dużą popularność. Bo kto by nie chciał odnaleźć dawnych kumpli, znajomych ze szkoły?

Okazała się sukcesem. Zebrała w jednym miejscu tysiące, jeśli nie dziesiątki czy setki tysięcy ludzi. Pomogła odnaleźć dawno zapomnianych znajomych, członków rodziny i? podtrzymanie oraz odnowienie kontaktu. Bo przecież telefony drogie, a pisać nam można za darmo.

Tak więc nasza Klasa, była wielkim boomem. Jej pojawienie się jest o tyle ciekawym zjawiskiem, że zainteresowało starsze pokolenia. Nie tylko urodzonych po 1989. Większość jej użytkowników to obecnie osoby pomiędzy 30, a 50 rokiem życia. Im jest ona najbardziej potrzebna, chociaż i oni powoli przestawiają się na Facebooka. Bo jest szybszy, ma prostszy interfejs i przy okazji mogą monitorować potomstwo.

Comments are closed.